.

Aktivní pěna - čistič koberců

Aktivní pěna ve spreji TECTANE je ojedinělý čistící prostředek s vysokou účinností a univezálního použití jako např. čistič koberců, čistič čalounění vašeho vozu, šetrný odstraňovač skvrn a nečistot z různých podkladů včetně skla, plastů. Ideální do domácnosti!

    


Řadit podle: názvu   ceny

Aktivní pěna - čistič koberců, textilu, plastu, skla 400 ml

   
Běžná cena s DPH: 109,- Kč
Sleva: 30.70 %
Detail zbozi 75,-Kč

Pěnový aktivní čistič TECTANE - Debbex je velmi účinný čistící prostředek. Aktivní pěna se uplatní při čištění skvrn v domácnosti, v autoservisech, ale i při údržbě sportovního nářadí. Účinný do hloubky vláken, osvěžuje barvy, stejně tak matné, zašlé a zvětralé plastické hmoty. Aktivní čistící pěna odstraňuje silná znečištění – tuk, olej a asfaltové skvrny. Ideální čistič koberců, potahů, sedaček, čelních skel, kapotáží aut a motocyklů, nárazníků, spojlerů, atd. (TA10301)

 
..

Aktivní pěna - čistič koberců, textilu, plastu, skla karton

Běžná cena s DPH za ks v balení: 109,- Kč
Sleva: 33.00 %
Detail zbozi 73,-Kč

Pěnový aktivní čistič TECTANE - Debbex je velmi účinný čistící prostředek. Aktivní pěna se uplatní při čištění skvrn v domácnosti, v autoservisech, ale i při údržbě sportovního nářadí. Účinný do hloubky vláken, osvěžuje barvy, stejně tak matné, zašlé a zvětralé plastické hmoty. Aktivní čistící pěna odstraňuje silná znečištění – tuk, olej a asfaltové skvrny. Ideální čistič koberců, potahů, sedaček, čelních skel, kapotáží aut a motocyklů, nárazníků, spojlerů, atd. Balení 12 ks/400 ml v kartonu. (TA10301)

 
..
 


..
Doručení zboží - DOPRAVA
eChemie.cz - velkoobchod a eschop chemických přípravků
 


2024 © KOH-IN s.r.o. / Autokosmetika-tectane.cz
Kontakt eshop:
tel: +420 581 60 25 44
Objednávky - informace: +420 774 40 40 43,
Velkoobchod: +420 774 44 05 06,
email: obchod@autokosmetika-tectane.cz

Obchodní Podmínky Eshop
All rights reserved / Všechna práva vyhrazena

autokosmetika, oleje a maziva, autolaky, auto laky, tmely a lepidla, těsnění, WD 40, autodoplňky, čističe