.

Sprej na kontakty multifunkční

Sprej na kontakty - Elektrokontakt TECTANE je vodoodpudivý přípravek určený k vytěsnění vlhkosti a vody nejen z elektrických kontaktů a povrchů veškerých elektrozařízení. Zajišťuje dlouhotrvající ochranu kovových materiálů, částí strojů a segmentů. 

    


Řadit podle: názvu   ceny

Sprej na kontakty multifunkční – Elektro-kontakt 400 ml

 
Běžná cena s DPH: 129,- Kč
Sleva: 50.00 %
Detail zbozi 65,-Kč

Elektro-kontakt spray TECTANE - Debbex je sprej na kontakty s výraznými vodoodpudivými a ochrannými schopnostmi. Pro údržbu elektrických zařízení jako ochrana elektrických kontaktů alternátorů, rozdělovačů, svíček, reflektorů. Chrání kontakty před oxidací, vytěsňuje vlhkost a vodu, prodlužuje životnost elektromechanických částí zařízení. Sprej na kontakty snižuje tření přepínačů a odstraňuje ztráty napětí. Multifunkční mazací a ochranný sprej širokého využití nejen v elektroprůmyslu. (TA30401)

 
..

Sprej na kontakty multifunkční – Elektro-kontakt karton

Běžná cena s DPH za ks v balení: 129,- Kč
Sleva: 50.50 %
Detail zbozi 64,-Kč

Elektro-kontakt spray TECTANE - Debbex je sprej na kontakty s výraznými vodoodpudivými a ochrannými schopnostmi. Pro údržbu elektrických zařízení jako ochrana elektrických kontaktů alternátorů, rozdělovačů, svíček, reflektorů. Chrání před oxidací, vytěsňuje vlhkost a vodu, prodlužuje životnost elektromechanických částí zařízení. Sprej na kontakty snižuje tření přepínačů a odstraňuje ztráty napětí. Multifunkční mazací a ochranný sprej širokého využití nejen v elektroprůmyslu. Balení 12 ks/400 ml v kartonu. (TA30401)

 
..
 


..
Doručení zboží - DOPRAVA
eChemie.cz - velkoobchod a eschop chemických přípravků
 


2024 © KOH-IN s.r.o. / Autokosmetika-tectane.cz
Kontakt eshop:
tel: +420 581 60 25 44
Objednávky - informace: +420 774 40 40 43,
Velkoobchod: +420 774 44 05 06,
email: obchod@autokosmetika-tectane.cz

Obchodní Podmínky Eshop
All rights reserved / Všechna práva vyhrazena

autokosmetika, oleje a maziva, autolaky, auto laky, tmely a lepidla, těsnění, WD 40, autodoplňky, čističe