.

Odrezovač a uvolňovač šroubů

Uvolňovač šroubů TECTANE pro bezpečné a rychlé uvolnění zarezlých spojů a také výkonný odrezovač s následným konzervačním účinkem a ochranou proti korozi. Uvolňovač šroubů nabízíme ve dvou variantách včetně moderní verze s efektem zmrazovače pro ještě intenzivnější účinky.

    


Řadit podle: názvu   ceny

Uvolňovač šroubů a odrezovač 400 ml

     
Běžná cena s DPH: 125,- Kč
Sleva: 25.00 %
Detail zbozi 93,-Kč

Uvolňovač šroubů a rzi TECTANE - Debbex je velmi účinný uvolňovač a odrezovač ve spreji. Rychle penetrující, průnikový prostředek s intenzivním uvolňujícím účinkem, specielně vyvinutý pro autodílny, průmysl i kutily. Pro uvolnění zarezlých šroubů a spojů. Čistí, odmašťuje a odstraňuje zbytky olejů dehtu ze všech kovů. Odrezovač chrání před korozí, odpuzuje vlhkost a vodu z elektrických kontaktů a kabelů. Není agresivní vůči lakům a kovům. (TA10201)

 
..

Uvolňovač šroubů a odrezovač karton

Běžná cena s DPH za ks v balení: 125,- Kč
Sleva: 26.00 %
Detail zbozi 92,-Kč

Uvolňovač šroubů a rzi TECTANE - Debbex je velmi účinný uvolňovač a odrezovač ve spreji. Rychle penetrující, průnikový prostředek s intenzivním uvolňujícím účinkem, specielně vyvinutý pro autodílny, průmysl i kutily. Pro uvolnění zarezlých šroubů a spojů. Čistí, odmašťuje a odstraňuje zbytky olejů dehtu ze všech kovů. Odrezovač chrání před korozí, odpuzuje vlhkost a vodu z elektrických kontaktů a kabelů. Není agresivní vůči lakům a kovům. Balení 12 ks/400 ml v kartonu. (TA10201)

 
..

Uvolňovač šroubů a rzi s mrazovým efektem 400 ml

 
Běžná cena s DPH: 177,- Kč
Sleva: 46.00 %
Detail zbozi 95,-Kč

Uvolňovač šroubů a rzi ve spreji s mrazovým efektem TECTANE - Debbex. Maximálně účinný uvolňovač šroubů a odrezovač, olej speciálního složení, výborně pronikající mikrotrhlinami ve rzi díky efektu šokového zmrazení. Uvolňovač šroubů ochladí součásti na - 40°C a způsobí trhlinky. To umožní oleji, kapilárně impregnovat přímo do vrstvy rzi. Uvolněné součásti zůstávají namazané a chráněné před další korozí. (TA10203)

 
..

Uvolňovač šroubů a rzi s mrazovým efektem karton

Běžná cena s DPH za ks v balení: 177,- Kč
Sleva: 49.30 %
Detail zbozi 90,-Kč

Uvolňovač šroubů a rzi ve spreji s mrazovým efektem TECTANE - Debbex. Maximálně účinný uvolňovač šroubů a odrezovač, olej speciálního složení, výborně pronikající mikrotrhlinami ve rzi díky efektu šokového zmrazení. Uvolňovač šroubů ochladí součásti na - 40°C a způsobí trhlinky. To umožní oleji, kapilárně impregnovat přímo do vrstvy rzi. Uvolněné součásti zůstávají namazané a chráněné před další korozí. Balení 12 ks/400 ml v kartonu. (TA10203)

 
..
 


..
Doručení zboží - DOPRAVA
eChemie.cz - velkoobchod a eschop chemických přípravků
 


2024 © KOH-IN s.r.o. / Autokosmetika-tectane.cz
Kontakt eshop:
tel: +420 581 60 25 44
Objednávky - informace: +420 774 40 40 43,
Velkoobchod: +420 774 44 05 06,
email: obchod@autokosmetika-tectane.cz

Obchodní Podmínky Eshop
All rights reserved / Všechna práva vyhrazena

autokosmetika, oleje a maziva, autolaky, auto laky, tmely a lepidla, těsnění, WD 40, autodoplňky, čističe