.

Barva ve spreji - autolak černý

Autolak TECTANE je speciální černý sprej vyvinutý pro náročné aplikace v automprůmyslu. Barva ve spreji s vynikajícími vlastnostmi jako je odolnost, otěruvzdornost nebo velmi rychlé zasychání. Lze použít na různé materiály. Aktuálně nabízíme černý sprej ve variantách lesk nebo mat. TOP produkt nabídky!

    


Řadit podle: názvu   ceny

Autolak černý sprej lesk 400 ml

     
Běžná cena s DPH: 217,- Kč
Sleva: 43.00 %
Detail zbozi 123,-Kč

Autolak černý lesk TECTANE - Debbex je speciální barva ve spreji, vysoké kvality pro dekorativní a ochranné nástřiky kovů a plastů v lesklém černém odstínu. Černý sprej chrání povrchy před klimatickými vlivy, nárazy drobných kamínků a štěrku. Autolak je rychleschnoucí, nestékavý, otěruvzdorný s vynikající kryvostí. Speciální barva ve spreji použitelná nejen pro nástřiky plastových a ocelových dílů karoserie motocyklů a automobilů. (TA21104)

 
..

Autolak černý sprej lesk karton

   
Běžná cena s DPH za ks v balení: 217,- Kč
Sleva: 44.50 %
Detail zbozi 120,-Kč

Autolak černý lesk TECTANE je speciální barva ve spreji, vysoké kvality pro dekorativní a ochranné nástřiky kovů a plastů v lesklém černém odstínu. Černý sprej chrání povrchy před klimatickými vlivy, nárazy drobných kamínků a štěrku. Autolak je rychleschnoucí, nestékavý, otěruvzdorný s vynikající kryvostí. Speciální barva ve spreji použitelná nejen pro nástřiky plastových a ocelových dílů karoserie motocyklů a automobilů. Balení 12 ks/400 ml v kartonu. (TA21104)

 
..

Autolak černý sprej mat 400 ml

   
Běžná cena s DPH: 226,- Kč
Sleva: 43.50 %
Detail zbozi 128,-Kč

Autolak černý mat TECTANE - Debbex. Speciální černý sprej vysoké kvality pro dekorativní a ochranné nástřiky kovů a polyesterových podkladů v matném odstínu. Autolak chrání povrchy před klimatickými vlivy, nárazy kamínků a štěrku. Černý sprej je rychleschnoucí, nestékavý, otěruvzdorný s vysokou kryvostí. Speciální barva ve spreji použitelná nejen pro nástřiky polyesterových a ocelových karoserií motocyklů a automobilů. (TA40101)

 
..

Autolak černý sprej mat karton

     
Běžná cena s DPH za ks v balení: 226,- Kč
Sleva: 44.60 %
Detail zbozi 125,-Kč

Autolak černý mat TECTANE - Debbex. Speciální černý sprej vysoké kvality pro dekorativní a ochranné nástřiky kovů a polyesterových podkladů v matném odstínu. Autolak chrání povrchy před klimatickými vlivy, nárazy kamínků a štěrku. Černý sprej je rychleschnoucí, nestékavý, otěruvzdorný s vysokou kryvostí. Speciální barva ve spreji použitelná nejen pro nástřiky polyesterových a ocelových karoserií motocyklů a automobilů. Balení 12 ks/400 ml v kartonu. (TA40101)

 
..
 


..
Doručení zboží - DOPRAVA
eChemie.cz - velkoobchod a eschop chemických přípravků
 


2024 © KOH-IN s.r.o. / Autokosmetika-tectane.cz
Kontakt eshop:
tel: +420 581 60 25 44
Objednávky - informace: +420 774 40 40 43,
Velkoobchod: +420 774 44 05 06,
email: obchod@autokosmetika-tectane.cz

Obchodní Podmínky Eshop
All rights reserved / Všechna práva vyhrazena

autokosmetika, oleje a maziva, autolaky, auto laky, tmely a lepidla, těsnění, WD 40, autodoplňky, čističe