.

Těsnící tmel na motory Gasket

Těsnící tmel na motory, pece, tepelné výměníky a rozvody - Gasket sealant tmel s vysokou teplotní tolerancí patří díky svým vlastnostem k nejprodávanějším produktům naší nabídky. Těsnící tmel na bázi silikonu Gasket sealant výborně odolává agresivnímu prostředí v rámci doporučeného využití. Těsnící tmel na motory Gasket dodáváme nejen stabilním zákazníkům za skvělých podmínek.

 

GASKET SEALANT ZA VELKOOBCHODNÍ CENU:

tel. 774440506 , kohout.group@gmail.com

 


Řadit podle: názvu   ceny

Těsnící tmel na motory - Gasket sealant červený 280ml

 
Běžná cena s DPH: 217,- Kč
Sleva: 36.00 %
Detail zbozi 139,-Kč

Gasket sealant Den Braven - červený. Jednosložkový acetátový, silikonový těsnicí tmel s tepelnou odolností od -60 °C do +300 °C. Vytvrzuje vulkanizací vzdušné vlhkosti, vytváří trvale pevný, elastický spoj. Gasket sealant Den Braven je určen pro extrémně namáhané spoje nízko a vysokoteplotních strojírenských výrobků např. těsnění motorů, převodovek, olejových van, různých ohřívacích systémů, pecí, rozvodů apod. Těsnící tmel na motory Gasket je odolný vlhku, vodě, ropným produktům.

 
..

Těsnící tmel na motory - Gasket sealant červený 280ml karton

   
Běžná cena s DPH za ks v balení: 217,- Kč
Sleva: 37.00 %
Detail zbozi 136,-Kč

Gasket sealant Den Braven - červený. Jednosložkový acetátový, silikonový těsnicí tmel s tepelnou odolností od -60 °C do +300 °C. Vytvrzuje vulkanizací vzdušné vlhkosti, vytváří trvale pevný, elastický spoj. Gasket sealant Den Braven je určen pro extrémně namáhané spoje nízko a vysokoteplotních strojírenských výrobků např. těsnění motorů, převodovek, olejových van, různých ohřívacích systémů, pecí, rozvodů apod. Těsnící tmel na motory Gasket je odolný vlhku, vodě, ropným produktům. Balení 12 ks/280 ml v kartonu.

 
..

Těsnící tmel na motory - Gasket sealant černý 280ml

 
Běžná cena s DPH: 301,- Kč
Sleva: 42.00 %
Detail zbozi 175,-Kč

Gasket sealant Den Braven - černý. Jednosložkový acetátový, silikonový těsnicí tmel s tepelnou odolností od -50 °C do +220 °C. Vytvrzuje vulkanizací vzdušné vlhkosti, vytváří trvale pevný, elastický spoj. Gasket sealant Den Braven je určen pro extrémně namáhané spoje nízko a vysokoteplotních strojírenských výrobků např. těsnění motorů, převodovek, olejových van, různých ohřívacích systémů, pecí, rozvodů apod. Těsnící tmel na motory Gasket je odolný vlhku, vodě, ropným produktům. 

 
..

Těsnící tmel na motory - Gasket sealant černý 280ml karton

   
Běžná cena s DPH za ks v balení: 301,- Kč
Sleva: 55.00 %
Detail zbozi 136,-Kč

Gasket sealant Den Braven - černý. Jednosložkový acetátový, silikonový těsnicí tmel s tepelnou odolností od -50 °C do +220 °C. Vytvrzuje vulkanizací vzdušné vlhkosti, vytváří trvale pevný, elastický spoj. Gasket sealant Den Braven je určen pro extrémně namáhané spoje nízko a vysokoteplotních strojírenských výrobků např. těsnění motorů, převodovek, olejových van, různých ohřívacích systémů, pecí, rozvodů apod. Těsnící tmel na motory Gasket je odolný vlhku, vodě, ropným produktům. Balení 12 ks/280 ml v kartonu.

 
..

Těsnící tmel na motory - Gasket sealant Automatic červený 200ml

 
Běžná cena s DPH: 483,- Kč
Sleva: 39.30 %
Detail zbozi 293,-Kč

Gasket sealant AUTOMATIC Den Braven - červený. Aplikace přímo z kartuše. Jednosložkový acetátový, silikonový těsnicí tmel s tepelnou odolností od -60 °C do +300 °C. Vytvrzuje vulkanizací, vytváří trvale pevný, elastický spoj. Gasket sealant AUTOMATIC Den Braven je určen pro extrémně namáhané spoje nízko a vysokoteplotních výrobků např. těsnění motorů, převodovek, olejových van, různých ohřívacích systémů, pecí, rozvodů apod. Těsnící tmel na motory Gasket je odolný vlhku, vodě, ropným produktům.

 
..

Těsnící tmel na motory - Gasket sealant Automatic červený 200ml karton

   
Běžná cena s DPH za ks v balení: 483,- Kč
Sleva: 41.20 %
Detail zbozi 284,-Kč

Gasket sealant AUTOMATIC Den Braven - červený. Aplikace přímo z kartuše. Jednosložkový acetátový, silikonový těsnicí tmel s tepelnou odolností od -60 °C do +300 °C. Vytvrzuje vulkanizací, vytváří trvale pevný, elastický spoj. Gasket sealant AUTOMATIC Den Braven je určen pro extrémně namáhané spoje nízko a vysokoteplotních výrobků např. těsnění motorů, převodovek, olejových van, různých ohřívacích systémů, pecí, rozvodů apod. Těsnící tmel na motory Gasket je odolný vlhku, vodě, ropným produktům. Balení 6 ks/200 ml v kartonu.

 
..

Těsnící tmel na motory - Gasket sealant Automatic černý 200ml

 
Běžná cena s DPH: 483,- Kč
Sleva: 40.30 %
Detail zbozi 288,-Kč

Gasket sealant AUTOMATIC Den Braven - černý. Aplikace přímo z kartuše. Jednosložkový acetátový, silikonový těsnicí tmel s tepelnou odolností od -50 °C do +220 °C. Vytvrzuje vulkanizací, vytváří trvale pevný, elastický spoj. Gasket sealant AUTOMATIC Den Braven je určen pro extrémně namáhané spoje nízko a vysokoteplotních výrobků např. těsnění motorů, převodovek, olejových van, různých ohřívacích systémů, pecí, rozvodů apod. Těsnící tmel na motory Gasket je odolný vlhku, vodě, ropným produktům.

 
..

Těsnící tmel na motory - Gasket sealant Automatic černý 200ml karton

   
Běžná cena s DPH za ks v balení: 483,- Kč
Sleva: 41.00 %
Detail zbozi 285,-Kč

Gasket sealant AUTOMATIC Den Braven - černý. Aplikace přímo z kartuše. Jednosložkový acetátový, silikonový těsnicí tmel s tepelnou odolností od -50 °C do +220 °C. Vytvrzuje vulkanizací, vytváří trvale pevný, elastický spoj. Gasket sealant AUTOMATIC Den Braven je určen pro extrémně namáhané spoje nízko a vysokoteplotních výrobků např. těsnění motorů, převodovek, olejových van, různých ohřívacích systémů, pecí, rozvodů apod. Těsnící tmel na motory Gasket je odolný vlhku, vodě, ropným produktům. Balení 6 ks/200 ml v kartonu.

 
..

Gasket sealant tmel na motory 280ml

     
Běžná cena s DPH: 310,- Kč
Sleva: 5.00 %
Detail zbozi 294,-Kč

Gasket sealant TECTANE - Debbex - jednosložkový, acetátový, silikonový těsnící tmel s vysokou přilnavostí vytvrzující vulkanizací vzdušné vlhkosti. Trvale pružné těsnění převodových skříní motorů, olejových van, průmyslových pecí, tepelných výměníků, parovodů a rozvodů vody, tmelení a těsnění kotlových přírub, dvířek, límců apod. Těsnící tmel odolný ropným produktům, mazivům, nemrznoucím směsím a teplotám v rozmezí -60°C až +315°C. (TA40901)

 
..

Gasket sealant tmel na motory 280ml karton

     
Běžná cena s DPH za ks v balení: 310,- Kč
Sleva: 6.50 %
290,- Kč

Gasket sealant TECTANE - Debbex - jednosložkový, acetátový, silikonový těsnící tmel s vysokou přilnavostí vytvrzující vulkanizací vzdušné vlhkosti. Trvale pružné těsnění převodových skříní motorů, olejových van, průmyslových pecí, tepelných výměníků, parovodů a rozvodů vody, tmelení a těsnění kotlových přírub, dvířek, límců apod. Těsnící tmel odolný ropným produktům, mazivům, nemrznoucím směsím a teplotám v rozmezí -60°C až +315°C. Balení 12 ks/280 ml v kartonu. (TA40901)

 
..
 


..
Doručení zboží - DOPRAVA
eChemie.cz - velkoobchod a eschop chemických přípravků
 


2024 © KOH-IN s.r.o. / Autokosmetika-tectane.cz
Kontakt eshop:
tel: +420 581 60 25 44
Objednávky - informace: +420 774 40 40 43,
Velkoobchod: +420 774 44 05 06,
email: obchod@autokosmetika-tectane.cz

Obchodní Podmínky Eshop
All rights reserved / Všechna práva vyhrazena

autokosmetika, oleje a maziva, autolaky, auto laky, tmely a lepidla, těsnění, WD 40, autodoplňky, čističe