.

O nás - KOH-IN - Autokosmetika-Tectane.cz - Kdo jsme?

 

 

                                                                                                  

 

 

Stabilní společnost - firma, která těží z nových nápadů, ale i praktických zkušeností svého týmu a to nejen v oboru obchodní činnosti, stavebnictví, výroby chemických přípravků, jejich distribuce, včetně prodeje formou online.

Obchodně přímo zastupujeme strategické výrobce a dovozce čímž získáváme řadu výhod, které můžeme dále poskytnout našim spokojeným zákazníkům. V případě nabídky obchodní značky TECTANE patříme ke špičce na trhu.

Aktuálně se zabýváme velkoobchodem, maloobchodem, provozováním eshopů, jejich vývojem, ale také navazujícími službami v souvislosti s každým obchodním případem či zakázkou.

Naše specializované internetové obchody jsou odborně řešeny po stránce obsahové i po stránce funkční. Poskytované informace, skvělá cena zboží, vynikající dodací podmínky jsou samozřejmostí. V rámci každého eshopu lze také nakupovat formou velkoobchodu.

Převážnou většinu zboží máme stále k dispozici v centrálním skladu pro rychlou realizaci zakázek. Nadlimitní množství expedujeme s minimální časovou prodlevou.

Nabídku sortimentu neustále rozšiřujeme, stejně tak i distribuční síť a okruhy činnosti. Sledujeme nové vývojové směry, registrujeme požadavky trhu i jednotlivého zákazníka.

Denně zásobujeme obchodní partnery z celé ČR. Velkoobchody, prodejny, stavební společnosti, výrobní a specializované provozy, větší i menší firmy různého zaměření, živnostníky i běžné spotřebitele, zákazníky eshopu. Své aktivity postupně rozšiřujeme na Slovensko.

Podstatnou část našich spokojených klientů tvoří státní organizace a složky.

Vždy se snažíme o maximální přízeň obchodních partnerů, dosažený přínos v tomto smyslu chápeme jako dlouhodobou investici s jistou návratností.

 

  

    KOH-IN s.r.o. logo - kartonová balení

 

..
Doručení zboží - DOPRAVA
eChemie.cz - velkoobchod a eschop chemických přípravků
 


2024 © KOH-IN s.r.o. / Autokosmetika-tectane.cz
Kontakt eshop:
tel: +420 581 60 25 44
Objednávky - informace: +420 774 40 40 43,
Velkoobchod: +420 774 44 05 06,
email: obchod@autokosmetika-tectane.cz

Obchodní Podmínky Eshop
All rights reserved / Všechna práva vyhrazena

autokosmetika, oleje a maziva, autolaky, auto laky, tmely a lepidla, těsnění, WD 40, autodoplňky, čističe