.

Proč Tectane-autokosmetika.cz

 

 PROČ VOLIT NÁS A PRODUKTY TECTANE ?


 

 

 

Jsme moderní internetový obchod a velkoobchod s dlouholetou tradicí opřený o zkušenosti a odborné znalosti v oboru. Vždy volíme osobní přístup s cílem maximální spokojenosti zákazníka.  Obchodním partnerům nabízíme vynikající podmínky, servis a podporu. 
 

  

 

Náš odborně zpracovaný eshop poskytuje maximální množství informací ke každému produktu pro objektivní výběr a spokojenost zákazníka. Popisy, texty a jiné datové podklady jsou unikátní (s výhradou veškerých práv).
 

  

 

Zboží expedujeme především z vlastního skladu a to z důvodu flexibility i rychlosti dodání. Naše skladové zásoby jsou neustále průběžně doplňovány. Díky vynikajícím vazbám s výrobou umíme rychle reagovat v souvislosti s nadlimitními objemy.  Zboží jakéhokoli množství lze také připravit k osobnímu odběru nebo vyzvednutí na naší provozovně v Hranicích IV - Drahotuších. 
 

  

 

Pro výrobce a dovozce vykonáváme činnost obchodního zastoupení včetně navazujícího servisu. Z tohoto důvodu můžeme nabídnout našim partnerům individuální obchodní podmínky. Větší objednávky lze expedovat přímo z výroby s garancí maximální rychlosti dodání a výhodné ceny. Poskytujeme vlastní systém slev, včetně sezónních akcí a to s podporou dodavatelů. Registrovaný FIREMNÍ ZÁKAZNÍK  může v rámci velkoobchodu nakupovat přímo z rozhraní svého účtu za VELKOOBCHODNÍCH cenových i dodacích podmínek!

 
  

 

Sortiment TECTANE patří svou kvalitou ke špičce světového trhu. Produkty jsou známy především v profesionálních oborech autoprůmyslu a strojírenství. Jsme rádi, že tuto značku můžeme nabídnout za dobrou cenu běžným zákazníkům eshopu i našim obchodním partnerům.

                 

 
 

 

..
Doručení zboží - DOPRAVA
eChemie.cz - velkoobchod a eschop chemických přípravků
 


2024 © KOH-IN s.r.o. / Autokosmetika-tectane.cz
Kontakt eshop:
tel: +420 581 60 25 44
Objednávky - informace: +420 774 40 40 43,
Velkoobchod: +420 774 44 05 06,
email: obchod@autokosmetika-tectane.cz

Obchodní Podmínky Eshop
All rights reserved / Všechna práva vyhrazena

autokosmetika, oleje a maziva, autolaky, auto laky, tmely a lepidla, těsnění, WD 40, autodoplňky, čističe