.

Sprej na kontakty multifunkční – Elektro-kontakt karton

Sprej na kontakty – elektrokontaktOdeslat známému na email
Dostupnost zboží: Skladem
Výrobce: TECTANE

Původní cena s DPH: 98,- Kč
Sleva 40.70 %

Cena bez DPH: 48.03
Cena s DPH: 58 ,- Kč
(Cena za Ks v kartonovém balení)

Váha balení cca: 4.80 kg


 

Elektro - kontakt spray TECTANE - karton (12 ks/400 ml)

 


Elektro - kontakt spray TECTANE. Sprej na kontakty s výraznými vodoodpudivými a ochrannými schopnostmi. Specielně vyvinutý pro údržbu a péči elektrických zařízení nejen v automobilovém průmyslu. Pro údržbu a péči všech elektrických zařízení jako ochrana elektrických kontaktů alternátorů, rozdělovačů, svíček, reflektorů. Sprej na kontakty TECTANE ochraňuje třecí plochy kontaktů před oxidací, vytěsňuje vlhkost a vodu, prodlužuje životnost elektromechanických částí všech elektrických zařízení. Snižuje tření elektrických přepínačů elektro motorů, stykačů, relé, vypínačů atd. Je mnohostranně použitelný zabezpečuje bezproblémový přechod proudu, odstraňuje ztráty napětí. Multifunkční mazací a ochranný sprej širokého využití nejen v elektroprůmyslu. Sprej nejen na kontakty!

 


 
Sprej na kontakty - Elektro kontakt spray TECTANE, vícefunkční prostředek k použití nejen v automobilovém a elektrotechnickém průmyslu ...


Výhody produktu:

Ochraňuje proti vlhkosti a vodě
Vytěsňuje vlhkost a vodu z elektrických kontaktů
Ochraňuje třecí plochy kontaktů před oxidací
Prodlužuje životnost elektromechanických částí elektrických zařízení
Multifunkční mazací a ochranný prostředek širokého využití


Použití: Dózu důkladně protřepejte. Na podklad naneste ze vzdálenosti cca 100 - 200 mm, nechte krátce působit. Přebytečný materiál odstraňte hadrem. Při silném znečištění je vhodné postup opakovat. Při problémech se startem naneste na veškeré zapalovací zařízení včetně krytu rozdělovače.


Skladovatelnost: 36 měsíců

Dostupná balení: aerosolový sprej 400 ml
Ks v kartonu: 12
 


 
   Katalogové číslo: TA30401

   EAN číslo: 4001587030042Související zboží:

Sprej na kontakty – elektrokontakt Sprej na kontakty multifunkční – Elektro-kontakt 400 ml

Elektro-kontakt spray TECTANE je sprej na kontakty s výraznými vodoodpudivými a ochrannými schopnostmi. Pro údržbu elektrických zařízení jako ochrana elektrických kontaktů alternátorů, rozdělovačů, svíček, reflektorů. Chrání kontakty před oxidací, vytěsňuje vlhkost a vodu, prodlužuje životnost elektromechanických částí zařízení. Sprej na kontakty snižuje tření přepínačů a odstraňuje ztráty napětí. Multifunkční mazací a ochranný sprej širokého využití nejen v elektroprůmyslu.  (TA30401)

 
Bílá vazelína – mazací tuk ve spreji Bílá vazelína – mazací tuk ve spreji karton

Bílá vazelína TECTANE je speciální mazací tuk a konzervační prostředek. Vazelína vytváří mazací film s vysokou tepelnou odolností. Pro kvalitní mazání mechanických pohonů, jako jsou ozubené převody, pákové mechanismy, řetězové pohony, elektrické spínače, panty, zámky, ložiska. Vazelína chrání proti korozi a oxidaci. Snižuje tření, zvyšuje kluznost. Bílá vazelína ve spreji je vhodná na kontakty baterií, pro mazání pantů, zámků, převodů apod. Balení 12 ks/400 ml v kartonu. (TA20501)

 
Teflonový sprej Teflonový sprej - olej karton

Teflonový sprej TECTANE pro univerzální použití. Kvalitní kluzný bezbarvý prostředek s dlouhodobou odolností. Teflonový olej pro mazání tepelně namáhaných dílů, kluzných i třecích ploch, pantů, zámků apod. Teflonový sprej použijete na kov, gumu, plasty v průmyslu, elektrotechnice, i v domácnosti. Odpuzuje nečistoty, prach, vlhkost, vodu. Teflonový sprej je odolný solím, zásadám, kyselinám a teplotám od -50°C do +260°C. Balení 12 ks/400 ml v kartonu. (TA21101)

 

Odeslání odkazu zboží na email známého

Váš email: Vaše jméno:
Email známého: Předmět:
Zpráva:

Systém odešle Vaši zprávu s odkazem vybraného zboží na Vámi zadaný email.

Doručení zboží - DOPRAVA
eChemie.cz - velkoobchod a eschop chemických přípravků
 


2021 © KOH-IN s.r.o. / Autokosmetika-tectane.cz
Kontakt eshop:
tel: +420 581 60 25 44
Objednávky - informace: +420 774 40 40 43,
Velkoobchod: +420 774 44 05 06,
email: obchod@autokosmetika-tectane.cz

Obchodní Podmínky Eshop
All rights reserved / Všechna práva vyhrazena

autokosmetika, oleje a maziva, autolaky, auto laky, tmely a lepidla, těsnění, WD 40, autodoplňky, čističe